Co działa na kobiety i na mężczyzn ? –  feromony!

Co działa na kobiety i na mężczyzn ? – feromony!

“Wyrafinowane piękno płci męskiej istnieje tylko w tym celu, aby podniecać płeć żeńską” – Karol Darwin

 

Jego słowa dość mocno zaintrygowały badaczy feromonów męskich. To dzięki właśnie tym substancją, które są wydzielane przez skórę ,kobiety zaczynają się nami interesować. Preparaty jakimi są feromony męskie sprawiają w oczach kobiet ,że mężczyzna jest bardziej męski, podniecający, tajemniczy a nawet bardzo intrygujący.

 

Nazwa feromony wywodzi się od greckiego słowa hormon oraz pherein. Słowo hormon oznacza pobudzenie a zaś to drugie słowo – przekazywanie. Specjaliści powiadali ,że feromony męskie jak i feromony damskie były najwcześniejszą formą porozumiewania się organizmów żywych. Z badań ,które były intensywnie prowadzone zaczęły wysuwać się pewne wnioski. Są to substancje naturalne wydzielane zarówno przez człowieka jak i również zwierzęta. Mają ogromny wpływ na determinację popędu seksualnego a co ważne – budują pozytywny wizerunek w oczach płci przeciwnej. Ma to również wpływ na pozytywną atmosferę jaka panuje między dwoma organizmami. Również są niezawodne w podnoszeniu naszego autorytemu.

 

W dzisiejszych czasach feromony męskie jak i feromony damskie wykorzystuje się w celach biznesowych. Prowadzą na przykład swoją działalność, możemy ich użyć jako dodatkowa pomoc podczas budowania relacji z naszym potencjalnym klientem oczywiście płci przeciwnej.
Podsumowując – preparaty jakimi są feromony mają wpływ na relacje między ludzkie co zostało udowodnione przez amerykańskich naukowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 − 1 =