Dostawa wody do biura: jaki dystrybutor wody wybrać?

Dostawa wody do biura: jaki dystrybutor wody wybrać?

Zapewnienie regularnych dostaw wody do biura to nie tylko obowiązek ustawowy, ale również oznaka dbałości pracodawcy o dobre samopoczucie klientów i pracowników. Nowocześni właściciele firm dobrze wiedzą, że dostęp do smacznej i bezpiecznej wody zwiększa produktywność pracowników oraz satysfakcję ze współpracy. Aby wybrać najlepszą formę dostawy wody do firmy, poznaj zalety najpopularniejszych rozwiązań: dystrybutora wody źródlanej i dystrybutora filtrującego wodę.

Choć woda jest nam niezbędna do życia, niewiele osób zdaje sobie sprawę z korzyści, jakie przynosi jej regularne spożywanie. Woda pomaga skutecznie walczyć ze stresem i bólem głowy, a także poprawia koncentrację i dodaje energii. Właśnie dlatego tak ważne są regularne dostawy wody do biur – czyli tam, gdzie do prawidłowej realizacji zadań niezbędna jest wytężona uwaga. Najprostszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców są dystrybutory wody Eden.

Dystrybutor wody źródlanej – wygodne dostawy wody do biura

Dystrybutor wody źródlanej to korzystna forma dostaw wody do firm, która bazuje na sprawdzonych i praktycznych rozwiązaniach. Nowoczesne urządzenia, wyposażone w funkcje chłodzenia i podgrzewania, gwarantują wygodny dostęp do smacznej wody – w dokładnie takiej ilości, jakiej potrzebują Twoi pracownicy i klienci.

Dostawy wody w butlach są regularne i dopasowane do Twoich preferencji, zapotrzebowania pracowników oraz możliwości magazynowania zapasu wody w butlach w Twojej firmie. Nie musisz martwić się też o utylizację odpadów powstałych po zużyciu wody – opróżnione butle zabierze od Ciebie pracownik firmy Eden.

W ramach umowy przedstawiciel serwisu zapewni także kompleksową obsługę urządzenia – wraz z okresową sanityzacją. Dzięki temu Twoi pracownicy i klienci otrzymają krystalicznie czystą wodę źródlaną i zyskają pewność, że urządzenie jest bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby złożenia dodatkowych zamówień na dostawę wody możesz skontaktować się z doradcą Działu Obsługi Klienta.

Dystrybutor wody filtrowanej – ekologiczne rozwiązanie dla Twojej firmy

Jeśli zależy Ci na tym, by mieć pełną kontrolę nad wydatkami na wodę do firmy, a przy tym wspierać rozwiązania przyjazne środowisku, zdecyduj się na alternatywę dla dostaw wody do biura: dystrybutory wody filtrowanej Eden. Te podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej urządzenia wyposażone są w ekologiczny system redukcji zanieczyszczeń, oparty o wydajne, biodegradowalne filtry węglowe. Jeden filtr oczyści aż 3800 litrów wody i sprawi, że zachowa ona wszystkie parametry wody butelkowanej. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy otrzymacie stały dostęp do bezpiecznej i bogatej w minerały wody.

Bezbutlowe dystrybutory filtrujące wodę doskonale sprawdzą się również w niewielkich biurach, w których ważne jest mądre zagospodarowanie przestrzeni. Brak konieczności magazynowania butli to jednak nie tylko oszczędność miejsca – to także gwarancja stałych kosztów oraz eliminacja niedogodności związanych z błędnym oszacowaniem konsumpcji wody w firmie.

Warto wiedzieć, że dystrybutory filtrujące wodę Eden są wybierane na podstawie rekomendacji europejskiego programu Energy Star. Gwarantuje to mniejsze zużycie energii, co przekłada się na większe oszczędności dla Twojej firmy i… korzyści dla środowiska.

Potrzebujesz dodatkowych informacji, by wybrać najlepszą ofertę dostaw wody do firmy? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem firmy Eden

Eden to wiarygodna i doświadczona firma, specjalizująca się w dostawach wody do firm małych, średnich i dużych. Pełną ofertę dotyczącą m.in. dzierżawy dystrybutorów wody oraz ekspresów do kawy znajdziesz na www.eden.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


4 + = 11