Elegancki salon – jak go zaaranżować?

Elegancki salon – jak go zaaranżować?

 

Salony czy pokoje dzienne to pomieszczenia, gdzie odpoczywamy, relaksujemy się, spotykamy w gronie znajomych. Warto zadbać o to, aby przestrzeń ta była nie tylko dopasowana do naszych potrzeb, ale również odznaczała się funkcjonalnością i elegancją w każdym calu. Bez względu na to, jakie meble i dodatki wybierzemy powinniśmy być pewni ich wysokiej jakości. 

Salon w stylu mid century modern

Wśród najgorętszych trendów ostatnich lat styl mid century modern cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Meble, ozdoby i dodatki stylizowane na połowę XX wieku sprawią, że salon nabierze wyjątkowego charakteru, a każda chwila w nim spędzona będzie przyjemna. Styl mid century modern łączy trwałość, funkcjonalność i elegancką prostotę – meble muszą być praktyczne, a jednocześnie cieszyć oko. Króluje tu geometria i proste kształty, co jednak nie znaczy, że meble stylizowane na mid century modern są nudne. Dzięki zastosowaniu różnorodnych materiałów (w tym naturalnego drewna) możemy być pewni, że nasz salon stanie się nietuzinkowy i ciekawy dla oczu. 

Światło w pomieszczeniu!

Jak sprawić, aby nasz salon był jasny i przestronny? Kluczem jest zawsze odpowiednia aranżacja okien. Zamiast klasycznych firan i zasłon warto zastanowić się nad stylizowanymi roletami rzymskimi – podpowiadają specjaliści ze sklepu plissandroll.pl. Rolety rzymskie to jedna z najbardziej eleganckich opcji na aranżowanie okien – dzięki zastosowaniu naturalnych fałd roleta taka sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, również w salonach czy sypialniach. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów możemy mieć pewność, że tkanina nie będzie podatna na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu. Nie musimy również martwić się o kolor tkaniny – rolety rzymskie są zabezpieczone przed promieniowaniem słonecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


5 + = 6