Gdzie znajduje się największy sklep z zabawkami?

Gdzie znajduje się największy sklep z zabawkami?

Ameryka? Europa? Czy może Azja? Zastanawiałeś się niegdyś, gdzie znaleźć będziesz potrafił największy zabawki sklep z zabawkami? Wiele takowych sklepików mieści się na terenie pojedynczych krajów. Największym i najstarszym, niezaprzeczalnie jest jednakże sklep funkcjonujący w Wielkiej Brytanii.

Jego londyńska rezydencja otwarta została już w drugiej połowie osiemnastego wieku i od tego czasu funkcjonuje nieprzerwanie – nie wliczając w to kilku zmian lokalizacji a także pożarów. Jest to jednocześnie jedna z największych atrakcji miasta i każdego roku sklep funwithmum wizytowany jest przez milion wczasowiczów!

Nie dość, że dziecko znajdzie tutaj wszelaką zabawkę o jakiej będzie tylko potrafiło pomarzyć, to jednocześnie sklep organizuje urodziny dla dzieci, wiele atrakcyjnych eventów a także konkursów, które przyciągają malców z całkowitego Londynu.

Trochę młodszy, jednakże równie duży i atrakcyjny zabawki sklep z zabawkami znajduje się w Nowym Jorku, działając od pierwszej połówki osiemnastego wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 1 = 5