Jak dbać o perfekcyjny wygląd będąc modelką?

Jak dbać o perfekcyjny wygląd będąc modelką?

Wiele dziewcząt, przed zatrudnieniem w Papilio Agency, marzyło o karierze modelki lub hostessy. Zapatrzone w światowej sławy gwiazdy jak Kate Moss czy Cindy Crawford, chciały znać sekret ich sukcesu. Mówi się, że trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu, o odpowiedniej porze. Niewątpliwie jednak ogromne znaczenie ma perfekcyjny wygląd i nietuzinkowa uroda dziewczyn. Ciało modelki powinno być nie tylko szczupłe, ale też wysportowane i jędrne, a skóra gładka i aksamitna.

Zbilansowana dieta i sport

Aby zachować szczupłą sylwetkę niezbędna jest odpowiednio zbilansowana dieta. Mity o tym, że modelki nic nie jedzą odchodzą powoli do lamusa. Dzisiejszy rynek spożywczy pozwala tak dobrać produkty, aby nie być głodnym, a jednocześnie dbać o ciało. Odpowiednie składniki zapewnić muszą również siły, do ciężkiej pracy podczas pokazów mody. Odpowiednia ilość węglowodanów, tłuszczy oraz witamin jest niezbędna, aby cieszyć się witalnością. Kilka posiłków dziennie, popijanych zdrową woda zapewni energię i piękną sylwetkę. Dopełnieniem natomiast są ćwiczenia fizyczne, które nie tylko poprawiają jędrność skóry, ale też zapewniają jej promienny wygląd. Siłownia, basen, biegi – to sporty wskazane w zawodzie modelki.

Zabiegi pielęgnacyjne

W zawodzie modelki bardzo ważna jest systematyczna dbałość o urodę. Modelki z Papilio Agency charakteryzują się gładką skórą i promienną cerą. Pomocne są przy tym zabiegi pielęgnacyjne. Zaczynając od nawilżania skóry za pomocą balsamów, poprzez peelingi usuwające zrogowacenia, aż po depilację nóg, pach i okolic bikini. Wskazane są również maseczki, dodające zmęczonej twarzy blasku. Ponieważ zawód modelki związany jest z wysiłkiem obciążającym nogi i kręgosłup ważne są także regularne masaże i relaksacyjne kąpiele w jacuzzi.

Sprawdź na http://papilioagency.com co może Tobie zaproponować profesjonalna agencja modelek i hostess Papilio Agency

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 7 = 12