Kiedy szukasz swojego miejsca w Warszawie…

Kiedy szukasz swojego miejsca w Warszawie…

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym postanawia kupić swoje własne mieszkanie. Szukając odpowiedniej lokalizacji bierze się pod uwagę wiele istotnych czynników. Jedni wolą mieszkać w samym sercu tętniącego życiem miasta, inni zaś wybierają miejsca zaciszne, dalekie od gwaru i zgiełku ulic. Duża część osób zostaje w swoich rodzinnych miejscowościach, ale są również tacy, którzy marzą, by z nich wyjechać. Dla wszystkich, którzy planują zakup swoich „czterech ścian” znakomitą ofertą są wspaniałe apartamenty Villa Sadyba, które znajdują się w eleganckiej, willowej kamienicy, która wpisuje się w klimat dawnego modernizmu.

Położenie

Jak wskazuje już sama nazwa, Villa Sadyba mieści się na terenie Starej Sadyby. To osiedle, które od najdawniejszych czasów traktowane było jako osiedle warszawskich elit. To, co jest dla tego miejsca wyjątkowe to łączenie nowoczesności z tradycją. Apartamenty znajdują się bowiem blisko ścisłego centrum Warszawy, a jednocześnie nie tracą swojego modernistycznego charakteru. Ponadto okolica sprawia, że mieszkańcy nie narzekają na nudę i brak miejsc do spędzania wolnego czasu. W pobliżu znajdują się liczne parki, Jeziorko
Czerniakowskie, Skwer Ormiańskiego, Fort z fosą Legionów. Kawałek dalej widoczny jest Pałac Wilanowski oraz Pole Golfowe Zawady. Sadyba to również doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi, gdyż na jej terenie znajdują się przedszkola i szkoły, a w licznych sklepach i galeriach handlowych można zrobić wszystkie potrzebne zakupy.

Kamienica

Apartamenty na Starej Sadybie, które można obejrzeć na www.villasadyba.com , to niepowtarzalne miejsce. Łączą w sobie nowoczesność, elegancję i międzywojenny modernizm. Biała elewacja, ceramiczna dachówka i drewniane okna są ponadczasowe. Ogromną zaletą jest także piękny zielony teren dookoła, który jest bezpiecznie ogrodzony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 1 = 3