Power bank – gadżet reklamowy na miarę XXI wieku

Power bank – gadżet reklamowy na miarę XXI wieku

Od kilkunastu już lat na rynku co chwilę pojawiają się coraz to nowsze modele telefonów. Tzw. smartfony wyposażone są w nowoczesne oprogramowania, różnego rodzaju aplikacje, aparaty o wysokiej rozdzielczości oraz duże ekrany hipnotyzujące niezwykłej jakości kolorami. Niestety żaden z producentów nie wpadł do tej pory na pomysł jak przedłużyć żywotność coraz bardziej obciążonej baterii. Dlatego bank energii, akumulator lub jeszcze inaczej – przenośna ładowarka zdecydowanie ułatwia naszą pracę. Jest nam wręcz niezbędna. Z tego względu pełni też rolę doskonałego gadżetu reklamowego, którym dzielimy się z naszymi kontrahentami i klientami.

Jak działa power bank?

Bank energii podobnie jak smartfon wyposażony jest w baterię litowo-jonową lub litowo-polimerową, z tą różnicą, że o większej pojemności. Liczy sobie ona zwykle od 2000 do nawet 20 000 miliamperogodzin (mAh), czyli kilka razy więcej niż bateria w przeciętnym telefonie komórkowym. Power bank również ładujemy na tej samej zasadzie, czyli podpinając go do kontaktu elektrycznego. Dzięki temu później mając go przy sobie w dowolnej sytuacji, bez konieczności dostępu do prądu, możemy ładować smartfony, tablety, aparaty czy też odtwarzacze mp3/mp4. Nie musimy zatem martwić się, że stracimy kontakt z współpracownikami, rodziną i przyjaciółmi podczas długiej podróży pociągiem, autokarem, samolotem, spędzając cały dzień na uczelni lub będąc na weekendowym wyjeździe w górach czy nad jeziorem.

Na co zwrócić uwagę wybierając reklamowy power bank?

Przede wszystkim przenośna ładowarka powinna być wysokiej jakości, dając możliwość co najmniej trzykrotnego naładowania baterii smartfonu do pełna. Materiał, kształt i forma również nie są bez znaczenia. Dobrze, gdy urządzenie pod względem graficznym wpisuje się w system identyfikacji wizualnej naszej firmy. Oczywiście nie chcemy wydawać zbyt wysokich sum na gadżety reklamowe, pamiętajmy jednak, że stanowią one niejako wizytówkę naszej firmy. Świadczą o profesjonalizmie oraz o klasie oferowanych przez nas produktów lub usług.

Jeśli interesuje Cię zakup dedykowanych power banków, z własnymi nadrukiem – logiem, odwiedź stronę: https://memorabbit.pl/c/powerbanki-reklamowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


5 + = 9