Praktyczny prezent na gwiazdkę

Praktyczny prezent na gwiazdkę

Czas Świąt Bożego Narodzenia to między innymi czas, gdy obdarowujemy się wzajemnie prezentami. Jedni planują je dużo wcześniej, inni zaś zostawiają na ostatnią chwilę i tuż przed gwiazdką biegają po sklepach. Coraz częściej też wybieramy prezenty w sklepach internetowych i spokojnie czekamy w domu, aż kurier przyniesie naszą paczkę. Ponieważ rynek oferuje nam naprawdę ogromny asortyment, oryginalny prezent w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Warto zatem skorzystać z oferty sklepu Siloo, by wybrać coś wyjątkowego.

Albumy wykonany własnoręcznie

Każda fotografia niesie ze sobą ładunek emocjonalny, wspomnienie. Dlatego chcemy ją przechowywać w specjalny sposób. I właśnie albumy dostępne na https://siloo.pl mogą nam w tym pomóc. Firma Siloo oferuje nam „surowe” albumy, które możemy ozdobić w dowolny sposób – pokolorować, coś na nich napisać, nakleić lub wykorzystać technikę decoupage. Wszystko zależy od naszej pomysłowości. Taki album przygotowany własnoręcznie to oryginalny pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla bliskiej osoby. Nasza mama, siostra czy przyjaciółka z pewnością docenią taki gest.

Oryginalny kołonotatnik

Kołonotatnik, z którego można korzystać zarówno w pracy, na uczelni, jak i w domu to doskonały pomysł na prezent. Mimo iż dziś ważne informacje możemy zapisać w smartfonach, nic nie może równać się tradycyjnemu notesowi. Firma Siloo proponuje drewniany, ekologiczny kołonotatnik, który według uznania będziemy mogli ozdobić techniką decoupage lub scrapbookingu, tworząc na okładce ulubione wzory osoby, którą chcemy obdarować – tatę, brata czy chłopaka. Tak pomysłowy prezent z pewnością ucieszy naszych bliskich. Ponadto będzie elegancki, oryginalny i co najważniejsze dla mężczyzny (!) praktyczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 4 = 4