Prezentacja Kawasaki na 2018 rok

Prezentacja Kawasaki na 2018 rok

Początek listopada każdego roku to dla fanów motoryzacji z całego świata moment długo wyczekiwany. To bowiem możliwość zobaczenia co światowi producenci motocykli planują na nadchodzący sezon. Poszczególne marki uchylają rąbki tajemnic tego, nad czym pracowali przez cały rok. 7 listopada odbyła się prezentacja i wzbudziła spore zainteresowanie mediów oraz zgromadzonych entuzjastów jednośladów, również Centrum Motocyklowego Moto Hangar. Zaprezentowane zostały trzy nowe modele oraz ogłoszono jedną, bardzo ciekawą informację.

Model pierwszy – NINJA H2 SX

Już od kilku miesięcy w mediach spekulowano nie tylko o wyglądzie, ale też o nazwie tego motocykla. Tym razem, inżynierowie z Kawasaki nie skupiali się na osiągach motocykla, ale na przystosowaniu silnika do miejskiej jazdy oraz dłuższych wypraw. Stworzyli pojazd, który charakteryzuje się sportową pozycją kierowcy, komfortem jazdy oraz przyczepnością przy dużych prędkościach. Model Ninja H2 SX będzie również dostępny w wersji Special Edition.

Model drugi -Z900RS CAFE

To Neo-klasyczny Cafe Racer, który swoim limonkowo-zielonym malowaniem zachwyca od pierwszej chwili. Widać inspirację kultowym modelem Z1 z lat 70-tych, który m.in. również posiadał zbiornik paliwa w kształcie łezki. Jedną ze znaczących różnić w porównaniu z modelem Z900RS CAFE jest obniżona kierownica, która umożliwia przyjęcie bardziej sportowej pozycji podczas jazdy. Oprócz tego, w oczy rzuca się duże, okrągłe, LED-owe światło.

Model trzeci – Ninja ZX-10R Special Edition (SE)

Jak potwierdzają pracownicy www.motohangar.pl to uzupełnienie gamy litrowych sportowych motocykli Kawasaki – Ninja H2R, Ninja H2, Ninja ZX-10RR, Ninja ZX-10R no i teraz Ninja ZX-10R SE. Jednym z najważniejszych aspektów, które posiada ten motocykl to elektroniczne, półaktywne zawieszenie. Jest to najnowsza technologia z czujnikami regulacyjnymi, wbudowanymi w jednostkę zawieszenia, zapewniając jednocześnie wysoce wydajny i bezproblemowy proces pokonywania kolejnych zakrętów. Dzięki szybkości aktualizacji informacji w urządzeniu ECU mierzonej w milisekundach, interpretacja danych wejściowych i późniejsza regulacja zawieszenia zarówno przedniego, jak i tylnego, jest niemal natychmiastowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 1 = 6