Smaczne, świeże, na czas

Smaczne, świeże, na czas

W ostatnim czasie niczym przysłowiowe grzyby po deszczu powstają piekarnie. Wiele jednostek tego typu stara się łączyć tradycję i nowoczesność, wykorzystując znane od dawna receptury oraz nowe urządzenia i sprzęt piekarniczy.

Piekarnia to bez wątpienia doskonały sposób na biznes, należy jednak pamiętać, że samo posiadanie firmy o tym profilu nie wystarczy, aby osiągnąć wytyczony cel – istotną kwestię stanowi stworzenie własnej, niepowtarzalnej i rozpoznawalnej marki oraz promocja oferowanych produktów.

Tradycja i nowoczesność

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że najlepsze jest tradycyjne pieczywo, oparte na sprawdzonych recepturach, tworzone z naturalnych, zdrowych produktów, bez nowoczesnych konserwantów, środków spulchniających i poprawiających smak.

Stworzenie tego typu pieczywa do łatwych nie należy, aczkolwiek jest to przedsięwzięcie jak najbardziej realne – wystarczy połączyć własną pomysłowość, kreatywność oraz tradycję.
Kolejną kwestią jest odpowiednie wypromowanie stworzonej marki, przede wszystkim nawiązanie trwałych relacji z dużymi odbiorcami.

Wiele hoteli i restauracji korzysta z alternatywy, jaką jest HoReCa, czyli współpraca z producentami spożywczymi, głównie z piekarniami. Rozwiązanie to gwarantuje wiele korzyści dla obu jednostek – restauratorzy i hotelarze zyskują regularne dostawy smacznego i oryginalnego pieczywa, natomiast piekarnia stałych odbiorców, a więc możliwość regularnych dochodów. Warto nadmienić, że jest to także doskonały sposób na promocję obydwóch jednostek.

Nawiąż współpracę dla Twojego biznesu na www.savpol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


8 − = 7