Suplementy – cenny dodatek do diety

Suplementy – cenny dodatek do diety

Kiedy wejdziemy do apteki czy dobrze wyposażonego sklepu z artykułami spożywczymi spotkamy całe mnóstwo suplementów diety. Niestety nie wszystkie suplementy dostępne na rynku są godne polecenia. Dlatego Kuźnia Zdrowia postanowiła wyselekcjonować te najlepsze, by móc zaoferować je swoim klientom. Produkty, jaki proponuje są wysokiej jakości, są testowane i pochodzą od renomowanych firm. Podczas zamawiania diety, można zakupić suplement, który będzie dostarczony wraz z posiłkami.

Czym są suplementy?

Suplementy stanowią uzupełnienie diety – zawierają niezbędne dla zdrowia składniki, które nie zawsze można dostarczyć w wystarczającej ilości z pożywienia. Zawierają witaminy, makro- i mikroelementy, minerały, tłuszcze, enzymy, ekstrakty roślin. Jednym słowem to substancje, które mają uzupełniać naszą dietę we wszystko, czego potrzebuje nasz organizm do prawidłowego funkcjonowania. Gdybyśmy chcieli w 100% pokryć zapotrzebowanie naszego organizmu na substancje odżywcze z pożywienia, nasza dieta musiałaby być idealna. Jesteśmy jednak zabiegani i zapracowani, a więc zwyczajnie nie mamy czasu, by prowadzić perfekcyjnie zdrowy tryb życia. Przebywamy ponadto w zanieczyszczonym środowisku. Powoduje to, że brakuje nam niektórych składników odżywczych. Wtedy właśnie możemy skorzystać z suplementów diety.

Suplementy od Kuźni Zdrowia

Doświadczeni specjaliści odradzają stosowania suplementów na własną rękę. Dietetycy, jakich zatrudnia www.kuźnia-zdrowia.pl służą pomocą w ich właściwym, indywidualnym doborze. Decyzja o rodzaju i dawce suplementów poprzedzona jest przeprowadzony szczegółowo wywiadem dietetycznym oraz wnikliwą analizą wyników badań. Nic więc nie jest dobierane „na oko”. Suplementy, jakie oferuje Kuźnia Zdrowia podzielone są na sześć grup: witaminy i minerały, probiotyki, adaptogeny, antyoksydanty, enzymy trawienne i pozostałe. Warto zatem zdać się na fachową wiedzę profesjonalistów, by móc sobie pomóc, a nie narazić się na szkodę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 3 = 5