Dynamiczna jazda

W dobie, kiedy prędkość ma znaczenie, bo odbija się na codziennym wykonywaniu obowiązków, posiadanie szybkiego samochodu jest marzeniem wielu kierowców. Ford ma w swojej ofercie samochód, który spełni oczekiwania co do osiąganych prędkości, dynamiczności, ale też oszczędności.

Ford czarno-czerwony w wersji sportowej

Taką idealną propozycją jest zakup Forda Fiesty Black Edition. To dość znane auto, ponieważ opiera się na znanym wszystkim i bardzo wygodnym małym samochodzie, który od paru lat jeździ po polskich drogach. Ten wyjątkowy model to połączenie Forda Fiesty Sport i Fiesty ST. Jego cechą szczególną jest kolor – wskazuje go nawet nazwa. Ma barwę czarną z czerwonymi wstawkami. Oprócz tego posiada duży sportowy spojler, sportowy zderzak, 17-calowe felgi. Wnętrze jest dostosowane do kierowcy w taki sposób, że czuje się on jak w popularnej odmianie sportowego Forda. Ta trzydrzwiowa wersja nie oferuje zbyt wiele miejsca wewnątrz, ale mimo to jest wygodna. Co najważniejsze, jazda tym samochodem będzie bardzo dynamiczna. Kierowcy będą zadowoleni ze sprawnie działającej 5-biegowej skrzyni biegów i lewarka.

Sportowa, dynamiczna jazda to przyczyna, dla której powstała seria Forda Fiesty w Black Edition. Miłośnicy szybkiej jazdy i małych samochodów odnajdą się w nim i będą czuć w pełni komfortowo.

Więcej informacji znajdziesz na www.ursyncar.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 − = 6