Modnie czy wygodnie?

Stojąc każdego ranka przed szafą szczególnie panie zadają sobie to samo pytanie: co dzisiaj włożyć na siebie!? Pomimo wielkiej szafy najczęściej stwierdzamy, że nic na nas nie pasuje i koniecznie musimy wyjść na zakupy. W takich sytuacjach warto mieć umiar i zadać sobie pytanie: czy chcemy ubierać się modnie, czy wygodnie?

Co nam w duszy gra

Dwa razy w roku sieciówki oraz znani producenci ubrań proponują nam swoje kolekcje. Najczęściej są one inspirowane trendami zaczerpniętymi ze światowych wybiegów mody. Wiele z pań ślepo podążą za takimi trendami, nie zwracając uwagi na to, czy wybrane ubrania pasują do ich sylwetki czy stylu życia. Zazwyczaj takie eksperymentowanie z modą kończy się opustoszonym portfelem oraz wyrzutami sumienia. Zamiast wydawać pieniądze na markowe ciuchy warto krytycznie przyjrzeć się naszej szafie i określić, jakie ubrania lubimy, w czym czujemy się dobrze.

Skomponuj szafę z głową!

Reorganizacja szafy nie musi być trudna. Wiele poradników modowych wspomina o tym, aby zaopatrzyć się w kilka ubrań, które w przyszłości będą stanowiły podstawę udanych stylizacji. Wśród ubrań typu basic znalazły się jeansy, czarna sukienka, spodnie w kant, biała koszula, kilka gładkich podkoszulków.

Wejdź na stronę http://tydzienpotygodniu.com.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą modnych ubrań

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 − 4 =